Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felpontozlak. Van a gépemben...

Felpontozlak. Van a gépemben egy 160 GB-s merevlemezem. Az volna a kerdesem, hogy ez mellé a merevlemez mellé be e lehet tenni mégegy merevlemezt?

Figyelt kérdés
a mostani merevlemez 160gigàs. ès amit szeretnèk mellè berakni.az pedig 500gb-s lenne. elõre is.köszi.a.vàlaszokat :)

2013. jan. 27. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
igen
2013. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Komplikato ***** válasza:
54%
Általában egy alaplap minimum 4 eszközt bír el a DVD íróval vagy olvasóval együtt. Új lapok 6 eszközt, extra lapok meg 8-10 eszközt. A kérdés az milyen alaplapod van, mennyi üres csatlakozó és milyen (IDE/SATA) van rajta. De fentiek alapján simán belemegy.
2013. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. csak az alaplap és a vinyó csatlakozója egyezzen meg. Ha IDE vagy SATA és ez van a lapodon is, akkor lehet...
2013. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Igen, természetesen beteheted.

Ha kérdésed van, írj nyugodtan.

2013. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat. mentek a zöld kezek. nos hol tudom megnèzni. hogy milyen fajta az alaplapom? most hogy kinyitottam a gèpem. a merevkemezbe amilyen kàbel megy. mèg van ott olyan vègűbõl kèt darab.
2013. jan. 27. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:

gyors lekapsz egy aida64-et és ott a motherboard résznél látod a pontos típust


de simán belemegy szerintem

2013. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az AIDA64 ezt mutatja: [link]
2013. jan. 27. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:
IDE csatlakozót nem ír, csak SATA-t. Tehát ha az 500GB-os vinyó SATA-s, akkor belerakhatod, ha IDE-s akkor nem...
2013. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!