Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ehhez a processzorhoz...

Tudnátok ehhez a processzorhoz ajánlani egy jó hűtőt?

Figyelt kérdés

A processzor: Intel i7-3770K


Ehhez kellene egy jó hűtő 10-18 ezer körül.

Ha, valaki esetleg tud olyat, ami ledes(piros) is annak örülnék.



2013. febr. 1. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora hely van a házban?
2013. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez a ház: AeroCool Strike-X GT Fekete-Piros

Méret 465x190x490 mm

2013. febr. 1. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már egy ilyen proci tulajdonosa vagy akkor illene egy vízhűtés egy komolyabb pl.:h100.Márcsak a tuning végett.Házat én elfelejteném vagy elfelejtettem volna.Mert eddig egy ház nem volt ami elnyerte volna tetszésemet külsőleg valamint felszereltségben,az AeroCool-tól.

Megérdemelt volna az is legalább egy TK MS2 vagy Corsair R300 házat.

H60 víz vagy ez:

[link]

2013. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a baj ezzel a házzal?Nekem nagyon tetszik,most fogok ilyet venni,de mindenhol csak azt olvasom hogy nem jó.


Én egyébként Thermaltake frio hűtőt vennék rá.

2013. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Frio nem igazán jó,hangos.Nem csak a kinézet számít,ha most veszel olyat egye fene,nem az én pénzem.De az Aerocool szerintem vagy az én szemembe sehol nincs,mint házak vagy ventiket ha nézem.Műanyag,papír vékony fém lemez az egész ház.
2013. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a hangja engem valahogy nem tud érdekelni, más azt szereti ha nem hall semmit, én meg azt mint ha egy vadászgépbe ülnék.
2013. febr. 1. 15:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Corsair Hydro H100 univerzális vízhűtőrendszer -- Akkor ez jó lenne ??
2013. febr. 1. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak abban az esetben venném ha egy másik házba tennéd.De iegen az lenne a legjobb.

H100-sok gyárilag hangosak a pumpa miatt,így ha nem szeretnél vesződni a feszültségekkel és nagyobb hatást akarsz elérni akkor H110-et ajánlom (14cm-es ventikkel van már az).Ha a ház még nincs meg,ne vedd meg.Inkább Corsair R300/400/500 vagy Gigabyte GZ.

2013. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!