Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mutat az android adatfor...

Miért mutat az android adatforgalom számlálóm folyamatosan többet, mikor nem is használom a netet?

Figyelt kérdés
Galaxy S Advance-m van, nemrég kaptam, és kipróbálásként egy 30 MB-os internetcsomagot is aktiváltunk rajta. Nemrég feltettem rá rgy adtforgalom számlálót, ami folyamatosan azt mutatja, hogy egyre több és több kb-ot használok el, holott nem is neteztem azóta, és még az időjárásjelző app-ot is kikapcsoltam, hogy az se fdogyassza a netet meg a hasonló jellegű appok. Akkor miért mutat mégis egyre többet és többet? Léci válaszoljatok, ez nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm!

2013. febr. 2. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami mégis használja a háttérben a netet. A fiók és szinkronziálás menüben kapcsold ki a háttérfolyamatokat, vagy egy apn on/of widgettel kapcsold ki a mobilnetet amikor nem használod. Esetleg rootold, tedd fel a droidwall-t és ezzel tiltsd le azokat az alkalmazásokat a mobilnetről amiket nem szeretnél, hogy netre másszon fel. Wifin természetesen továbbra is menni fognak.
2013. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerinted miért van az hogy másoknak néha többször megy el az sms ed?vagy neked többször jön be ugyanaz az sms ugyanattol az embertől?hát azért hogy egy keveset mindig lenyúljanak a penzedbol.mert egy alkalommal megcsinálják akkor lehet hogy csak pl 50 forintot lopnak tőled de ha minden magyar ember egyetlen üzenetét kétszer küldik el akkor abból az 50 forintból kb tizmilliószor 100 forint jön be nekik (ha mindenkinek egy sms ért 50 forintot kell fizetnie és minden üzenet 2x megy el tehát összesen húszmillió sms )
2013. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagyis lopják a pénzed
2013. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!