Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vadi új Samsung laptopomat...

R3vis kérdése:

Vadi új Samsung laptopomat szeretném HDMI kábellel összekötni az lcd tévémmel, viszont amikor a távirányítón rányomok a PC gombra, semmi sem történik, mintha semmiféle jel nem menne át. Monitorral simán össze tudtam kötni. Ötlet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
ne a pc gombra nyomj rá, hanem válazd ki a hdmi 1-2-3at attól függ hány hdmi van rajta meg hogy van a megnevezés.
2013. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a távirányítón nincsen hdmi gomb. el tudnád mondani lépésről lépésre? a menün belül>telepítés> forráscimkék: itt ki lehet választani a hdmi-t, de akkor sem történik semmi
2013. febr. 12. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
a gépet is állítsd be a tvhez megfelelően, szerintem akkor menni fog
2013. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na, most rádugtam a laptopomat a tv-re és nekem pl egyből be is hozta a képet. távirányítón olyan gombot keress hogy "AV" és azt lenyomva lehet választani különböző csatlakoztatási módokról esetemben scart, hdmi, dvi, usb stb. nekem alapból a hdmiről ment a beltéri, szóval csak átdugtam a laptopba és már át is ment a kép. felbontást kéne állítani persze, de a kép attól még kép marad. lehet hogy van több hdmi csatlakozód, akkor azoknak mindnek van külön száma, mint hdmi1 hdmi2 hdmi3 és azt kell kiválasztani, amelyikbe be van dugva. a gépen még lehet olyat állítani, hogy a felbontásnál ahogy állítod (win7) ki kell választani többmonitorosra. remélem most már menni fog, mert kifulladt a tudástár :D
2013. febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!