Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte GM-M6880 V2 egéren...

Gigabyte GM-M6880 V2 egéren hogy lehet a gombot megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Vettem a Gigabyte GM-M6880 V2 típusú egeret és nem tudom hogyan kell megváltoztatni a 2db oldalsó gombot.

Ebben tudna nekem segíteni valaki??



#M6880
2013. febr. 18. 13:13
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Az Advenced Wheelmosuse szoftvernek futnia kell, ott ráklikkelsz az ikonjára ...


Na most akkor bejön az egérmenü, ami félig magyarul van (alap Windows), félig angolul (ez a 6880 beállításai) és ott lesz egy Programmable Button menü.


Alapból itt pont a görgőt és alap 3 gombot látod.

De van fent egy csúszka ahol most Wheel button szerepel, ha ezt görgeted akkor van Side Button 1 és Side Button 2.


Viszont csak az ott szereplő lehetőségeket állíthatod be, ha hülyét kapsz a "back" effekttől böngészőben, akkor itt kikapcsolhatod.


Ha nincs fent a program, akkor elmész GigaByte oldalára és letöltöd.

2013. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:
2013. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a program megvan és meg találtam én is ezt a beállítást amit írtál.

Csak én úgy akarnám beállítani a gombot hogy az 1.az legyen a másolás a 2. pedig a beillesztés és ezt nem találtam sehol, de akkor nem is lehet??

2013. febr. 18. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!