Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Villámgyors válasz kellene...

Villámgyors válasz kellene fontos! Realtek RTL8139 ethernet pci adapter driver?

Figyelt kérdés
Honnan tudnám letölteni sehol nem találom linket pls:)

2013. márc. 4. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

esetleg:

[link]

2013. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Meddig tart Google-be beírni? Első találat már jó is.
2013. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
remélem jó lesz köszi:)
2013. márc. 4. 14:49
 4/15 anonim ***** válasza:
de amúgy milyen oprendszer alá kéne? hány bites a rendszer??
2013. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mind az 1800-at végigolvastad? Gratula!

Nem mondod el, hogy milyen oprendszerre kell, nem mondod, hogy hány bitesre. Kipróbálom, hogy a Google-be beírva az RTL8139-et ugyan mit ad, majd rávilágítok, hogy neked is ezt kellene tenned, mert a Google villámgyorsan ad találatot, míg az itteni beszélgetés nem.

Elhiszem, hogy rosszul esik, ha rávilágítanak, hogy egy triviális kérdésre nem tudod a választ, de ezt én nem nevezném fikázásnak.

2013. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de aki azt várja hogy a szájába repüljön a sült galamb, az ne is várjon mást!


Ez az oldal nem a lusta emberek kiszolgálására jött létre!

2013. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
elnézést akkor épp nagyon szerencsétlen voltam persze,hogy először próbáltam keresni és nem kaptam meg meg gondoltam gyorsba felteszek kérdést hogy amig keresem addig itt is keresik és sokkal gyorsabban megtalálhatom amugy meg nem vok lusta persze hogy megpróbáltam de sehol nem kaptam olyan oldalt ahol letudom tölteni az 1. válaszoló linkjében az oldalt ismerem de nekem nem jött be:( Na mind1 amugy oprendszer nem fontos mivel ez a driver mindenre jó 2000/98/me/xp 7-re 8-ra nem persze mivel ahoz már ujabbak vannak na mind1
2013. márc. 4. 18:14
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondat tagolás luxus.


Amúgy driverek esetében sosem mindegy az operációs rendszer -> Mindig olyan driver kell ami jó az adott oprendszerhez!

2013. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy olyan kell de a nagyrésze drivereknek mind jó az xp-hez win7 már más téma
2013. márc. 4. 20:47
 10/15 anonim ***** válasza:

én miután beírtam a Gugliba ezt adta ki elsőnek :

[link]

2013. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!