Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB-s wifiantennát egyáltalán...

USB-s wifiantennát egyáltalán lehet beépített antennás wifirouterre csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 15:29
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
és ha igen akkor megérie venni hozzá?
2013. ápr. 13. 15:30
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs antennacsatlakozója...
2013. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
zxdsl 931 vii ZTE wifi+modemem van van rajta 2 usb...arra gondoltam hogy ha teszek rá antennát akkor jobb lesz
2013. ápr. 13. 15:42
 4/27 anonim ***** válasza:

Nem értem. Megfogalmaznád mégegyszer a kérdésedet?

Erre figyelj:

- Mit, mivel akarsz összecsatlakoztatni?

- Az USB sticket a routerbe akarod dugni, vagy egy számítógépbe, majd azzal kapcsolódni a routerhez?

- Mi a célod? - Ezt jó lenne, ha elmondanád.


Mellesleg figyelj a helyesírásodra is! ;) Várom válaszod, szívesen segítek.

2013. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
[link] egy ilyenbe szeretném dugni :D
2013. ápr. 13. 15:44
 6/27 A kérdező kommentje:
nem megy ki a szobábol a wifi jel... a ház többi részén semmi jel nincs csak a szobába :(
2013. ápr. 13. 15:46
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem, az az USB csatlakozó csak egy bemenet. Azon keresztül megoszthatsz nyomtatót, tárhelyet, stb.-t.


Antennát ehhez, ahogy elnézem, nem igen tudsz kapcsolni. Jobban jársz egy 4-5 ezres TP-link wlan routerrel.

2013. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nemtudom mit csináljak, mert a ház vályogból van, és csak abban a szobában van net ahol ez a wifi modem router van.

Meg kellene oldani, hogy az egész házban legyen net sajnos vastagok a falak. Tudnál segíteni hogyan tudnám a wifit az egész házra kiterjeszteni???

2013. ápr. 13. 15:53
 9/27 A kérdező kommentje:
Olyat olvastam a neten, hogy valami Range Extenderrel meglehet oldani...nemtudom milyen ez az eszköz.
2013. ápr. 13. 15:55
 10/27 anonim ***** válasza:

Én a vékonyabb falú helyekre acces-pointokat telepítenék. Ezeket természetesen kábellel kötném össze, de a szobákon (akár 1-2-ben is) vezeték nélkül is lenne internet.


(Nem olcsó, de ez az egy lehetőség van.

2013. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!