Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaz az a hír, hogy minél...

Igaz az a hír, hogy minél nagyobb egy külső winyó, annál nehezebben ismerik fel az eszközök?

Figyelt kérdés

Minél nagyobbat akarnék venni, mert már most kb 1 Terra anyagom van, azaz a legjobb lenne egy 2 Terrás, na de azzal riogatnak, hogy aztán majd semmi se fogja felismerni nekem,és cseszhetem.


Ez igaz?


Akkor érdemesebb több fél Terrást venni?

Vagy csak pletyka és hülyeség?


Felismerésnél gondolok itt mindenre, azaz a számítógéptől kezdve az asztaléi DVD-lejátszóig, örülnék, ha mindennel működne ...


2013. máj. 5. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A számítógépnél vicces lenne, ha nem ismerné fel. Attól nem kell félni.

A többi cuccnak már lehet vele baja. Neten érdemes rákeresni a modellre, hogy kezeli-e.

Viszont ha ismeri is, nem kizárt, hogy nagyon lassú lesz. Pl az én 2 terrás vinyómat a tv-m simán felismeri, csak kár, hogy egy percig olvassa, minden film ömlesztve van rajta (kb 1,8 terra van rajta... nem könnyű megtalálni bármit is - bár ez készülékfüggő), ráadásul minden film végén megint beolvassa az egész vinyót, megint egy perc malmozás.


Az 500 gigással jobb eséllyel indulsz, de a lényeg, hogy egy keresést azért megér, valaki biztos próbálta már a te készülékeddel a nagy vinyót.

2013. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ja értem, szóval ez abszolút típusfüggő akkor ...


na de ez se megnyugtató, mert azokat is éppen cserélni akarjuk, és hát a frász se tudja, mi lesz még belőle.


hol vagy hogy gondoltad a rákeresést? most a szaküzletben aztán tök hiába kérdezek bármit, mert 4 helyen 4 különböző választ adnak, nekik aztán mindegy, csak vigyem már ...


most a rendbe tevés a legkisebb baj, azaz ha azt mondod, hogy csak azért lassú meg nem tudja kezelni, mert ömlesztve van minden, hát akkor ez a legkevesebb, hogy néha gépen rendbe rakom az egészet ...

2013. máj. 5. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Úgy értem, hogy a vinyómon olyan szépen vannak rendezve a dolgok, hogy egy igazi könyvtár megirigyelné :D Csak a TV-n jelenik meg minden ömlesztve, nem érdekli az én rendezésem/könyvtárszerkezetem (de mondjuk 3 éve vettem a tv-m, szerintem lehet azóta már dolgoztak ezen a problémán).


Ha kinézted a cuccot, akkor Google-> xxx dvd player external hdd

2013. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké köszi, csak nem ilyen egyszerű ez nálunk :)

tudod ... minden szobában tv, mindegyikben dvd, video, anyámtyúkja, minden, azaz univerzálisan kellene működnie a külső HDD-nek, mert bármelyik bármikor változhat, tök hiába nézek ki én most egyet.


A leírásod szerint, ha ez ennyire bizonytalan kérdés, akkor továbbra is meg vagyok lőve sztem.

2013. máj. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!