Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a típusú laptopról: Acer Aspire E1-571G-33124G50Maks i3 Blk W8 2Y (pozitív-negatív tulajdonságok) + Bővíthető-e a memóriája?

Figyelt kérdés
[link]

#notebook #Acer #Acer Aspire #Acer laptop #laptop #Acer Aspire E1-571G-33124G50Maks i3 Blk W8 2Y
2013. máj. 27. 23:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt: A processzor milyenségére is térjenki!
2013. máj. 27. 23:27
 2/4 gaster válasza:

Szerintem biztosan lehet bővíteni a memóriát, a mai laptopok többségében lehet. A processzorról én annyit tudok mondani, hogy ez majdnem a legújabb i3-as proci szóval biztosan jó :)

Tényleg ha már itt tartunk: a V3-571G miért drágább annyival ettől? Az oké, hogy jobban néz ki, de nagyjából ugyanolyan specifikációk mellett az E3 10-20ezerrel olcsóbb... Miért?

2013. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom lövésem sincs.. x) Nem vagyok nagyon jártas benne. Azért is kérdeztem, mert továbbtanuláshoz kellene egy meglehetősen jó gép.
2013. máj. 29. 16:02
 4/4 gaster válasza:
dettó, csak nekem a V3 jobban tetszik én abból néztem ki egy hasonló konfigurációt :D
2013. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!