Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől nem kapcsolódik be a...

Mitől nem kapcsolódik be a gép az egyik helyen, a másik helyen meg igen?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy non system dis or no disk az egyik helye, pár házzal arrébb pedig szintén bekapcsoltam a gépet, még ugyanaznap, és simán elindul. Xp van rajta, ha ez számít bármit is.
2013. júl. 13. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem a hely lesz a változó, hanem az, hogy amíg cipeled a cuccot a kábelek rossz illesztései ki-be csúszkálnak.

Dugj be mindent rendesen!

G.

2013. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már vagy 5 ször cipeltük oda vissza, és mindig csak az egyik helyen indult el, minden rendesen van csatlakoztatva pedig.
2013. júl. 13. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:

A földelés mind a két helyen megfelelő?

G.

2013. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, legalábbis soha nem volt semmi probléma, más gépek mindig elindultak
2013. júl. 13. 19:49
 5/12 A kérdező kommentje:
Van más ötleted esetleg? :)
2013. júl. 13. 19:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Ötlet az mindig van. Jó ötlet... :)

Perifériák? Milyen eszközök vannak csatlakoztatva a két helyen a géphez?

G.

2013. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

bill, egér, net, monitor, ezek voltak, először ott, ahol nem megy a gép, utána, mivel itt nem ment, megnéztem máshol, ott is ugyanezeket csatlakoztattam, ott ment.

Majd visszahoztam ide, ahol nem megy, hátha csak valamit rosszul csináltam, megint monitor, egér bill, net, de semmi. Utána gondoltam csak monitorral, hátha úgy jobb, de úgyse.

Remélem erre gondoltál eszközök címén, nem igazán értek a dolgokhoz.

Bea :)

2013. júl. 13. 20:04
 8/12 A kérdező kommentje:
és cseréltem azt a kábelt, ami összeköti az árammal a gépet, hátha az a baj, de 3 kábel csak nem lehet rossz. :)
2013. júl. 13. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Hú, kezd érdekes lenni.

Alapvetően úgy tudom diagnosztizálni a dolgokat, hogy megnézem, hogy mi változik a két helyszín között.

Szóval jó lenne, ha leírnád, hogy -az eddigieken kívül- mi változik, amikor a gépet az egyik helyről a másikra viszed.

Ez alatt minden olyan dolgot értek, ami a gép szempontjából releváns lehet.

G.

2013. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem változik semmi se, max hogy más típusú az egér meg a billentyű márkája a két helyen
2013. júl. 13. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!