Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan billentyű a klaviatú...

Van olyan billentyű a klaviatúrán amivel le tudom zárni?

Figyelt kérdés
Mert a gyerek folyamatosan ütögeti és már egy csomó mindent elállított...:-)
2008. jún. 25. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudok róla hogy lenne. szoktasd le róla inkább :) pl: vegyél neki is egyet hogy ütögesse inkább azt :)
2008. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beállítasz jelszavas képernyővédőt, esetleg zárolod a gépet, amikor nem vagy közvetlenül mellette.
2008. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Windows jel + "L" betű, ezzel zárolhatod. Utána pötyöghet a gyerek. :)


ps: windows billentyű a space gombtól jobbra a 2. :)

2008. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez a Windows jel+L biztos jó, de utána hogy tudom feloldani, hogy én is tudjam használni?
2008. jún. 26. 06:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tulajdonképpen a bejelentkező képernyőre visz (a programok bezárása nélkül). Beírod a jelszavadat, és kész. (Ha nem használsz jelszót, akkor nem jó, mert akkor a gyereked is egy gombnyomással bejuthat space vagy enterrel)
2008. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen kikapcsolom a monitort mikor nem vagyok a gépnél és így azt hiszi hogy nincs a gép bekapcsolva és nem nyúl hozzá.De amit az előttem szóló leírt az nagyon hasznos volt számomra is.
2008. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor két éves volt adtam neki egy rossz klaviatúrát! Boldogan nyomkodta! A mágneses rajztáblája volt a monitor! Aztán 5 évesen kapott sajátot! (inkább azt állítgassa el!) Megtanulta használni, aztán 6 évesen a Diablo II-t Battle Neten játszotta!

Az én gépem meg biztonságban volt tőle!

2008. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még csak 6 hónapos, nem tudom elmagyarázni neki, hogy nem szabad. Az apja mindig odaültette, ő meg üti a billentyűket, ahol éri...:-)Ha ennyire tetszik neki hagyom, hogy csinálja / akinek van fél évese tudja milyen jó néha, ha 2 percig nyugiba van :-) /, csak folyamatosan elállít valamit...
2008. jún. 27. 07:15
 9/10 anonim válasza:
100%
Fn gomb + F11 nálam lezárja a klavit teljesen, csak ez a kombináció oldja fel újra, de újraindítás után megint működik.
2008. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nálam is működik!:-)
2008. jún. 28. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!