Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem létezik normális, megbízha...

Nem létezik normális, megbízható router?

Figyelt kérdés

Az bajom- bármit veszek- hogy fél-,egy év után mindegyiknek kampec. Menetrendszerűen 8-9 hónap után folyamatosan lassan jön rajta a net, vagy ledobál állandóan.

Idáig ezeket próbáltam : smc,linksys, tp-link . 10k árkategória környékén 3 antennásakat. És mindegyiket tesztek,vélemények alapján vettem, és persze kiderül a végére ,hogy nem érnek semmit.

Már elegem van abból, hogy végül mindegyik használhatatlan lesz. Már nem is merek újat venni, minek?


Most komolyan létezik olyan ,ami bírja?



2013. júl. 30. 17:04
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Az SMC hulladék márka viszont a Linksys -el, Cisco -val nem kéne hogy gond legyen. Lehet nem is a routerekben kell keresni a hibát.
2013. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

ez bírni fogja

2013. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem több éve megvan egy assetudom milyen márkájú, de állandóan ledobál, kihúzom meg be, és ezt napi 5-6x


de egyébként működik:D

2013. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy földeléssel van valami baj? Múltkor a háló kábelem égette ki a hálókártyám (elég érdekes volt)
2013. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!