Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SEGÍTSÉG! A gépemen nincs...

SEGÍTSÉG! A gépemen nincs hang és azt írja hogy nincs hangkártya telepítve! Mit kell tenni ilyenkor? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés

Itt van róla egy kép: [link]


Gyorsan akarom a segítségeket!



2013. aug. 2. 14:47
 1/9 hypno ***** válasza:
61%

Szépen előkapod az alaplaphoz adott lemezt és felrakod az alaplapi meghajtókat (driverek).


És legközelebb amikor újratelepíted a gépet, akkor az operációs rendszer után rögtön ezeket telepítsd és ne a Hamachi-tmeg hasonló szemeteket.

2013. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SnakeDoc ***** válasza:

1. alaplap típusát megnézed (aida64/eszközkezelő/gép oldalát leveszed és megnézed a típusát/előveszed az alaplap füzetét és megnézed a típusát


2. rákeresel neten, megkeresed a hozzá való audio drivert


3. letöltöd


4. Feltelepíted és restart.


Sok sikert!

2013. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tettem újra a gépemet...Elmentem a Tiszára nyaralni és azután ez fogadott engem :(
2013. aug. 2. 19:31
 4/9 hypno ***** válasza:

Próbálkozhatsz egy rendszerhelyreállítással, ha van egy visszaállítási pontod a geebaasz előttről.

Amit azóta telepítettél az persze megy a lecsóba, de megoldás lehet, ha az alaplapi meghajtókat nem tudod újra feltelepíteni.


(De mindenképpen verd ki az öcsédből, hogy mit művelt amíg nem voltál otthon. Ilyesmi nem szokott történni egy-két hét kikapcsolástól)

2013. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és azt mondta hogy csak letöröltem egy sound micsodát. Erre annyira mérges lettem hogy huh.
2013. aug. 2. 20:47
 6/9 A kérdező kommentje:
A nagytesóm mondta hogy Nvmixer volt rajta és letöltöttem de nem engedi elindítani azt írja hogy: Az alkalmazás nem índítható el mert az NVIDIA NFORCE Hardver nem észlelhető.Ha ez NFORCE rendszer akkor nézze meg az eszköszkezelőt és győződjön meg arról hogy az nvidia nforce audio codec nincs letíltva és nem ütközik másik komposennel.Az alkalmazás leáll..
2013. aug. 2. 21:27
 7/9 hypno ***** válasza:

Az NForce az alaplapi chipset


Töltsd le az alaplapod honlapjáról a chipsetdrivert, meg az összes integrált perifériájét, és telepítsd fel őket.


Az öcséd megérdemli a taslit.

2013. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hypno ***** válasza:
És lépj be a biosba és nézd meg, hogy az "Integrated peripherials" fülön a hang nincs-e letiltva.
2013. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elromlott... Új vagyis régi gépet kaptam ami sokkal rosszabb de legalább van hang :D
2013. aug. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!