Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Routert nem lehet jelszóval...

Routert nem lehet jelszóval levédeni?

Figyelt kérdés
Van egy router és ha beállítok más jelszót a gyári helyett, akkor már nem enged be. Pedig jól írtam be a jelszót mert reseteltem és ha meg akarom változtatni az admin/admint defaultot, akkor nem lépekvissza többet. Ds-link bgn wifis.

2013. aug. 7. 19:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Az admin felület jelszaváról beszélünk nem a wifi kapcsolódáséról
2013. aug. 7. 19:37
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

"DS-link" Nincs több kérdésem. :D Tipikus "Tesco gazdaságos" router. Nem is látni egyetlen nagyobb hardver webshop kínálatában se, gondolom nem véletlenül. Olyan típust kellene nézni, aminek tapasztalata is van, és már minimum egy évtizede piacon van. Linksys/Cisco, D-Link, TP-link, Netgear, Asus, Edimax, stb.

Vagy pedig elégedj meg a Default jelszóval. :)


Mondanám én, hogy frissíts rajta firmware -t, de ennek a tetű "márkának" még csak hivatalos honlapja sincs, ami normálisan működik. Bár azt sem feltételezem, hogy bármiféle terméktámogatás működik náluk.

2013. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem saját
2013. aug. 7. 20:05
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Annál jobb, legalább nem a te szívügyed, hogy szenvedj ezzel az ipari hulladékkal. :D

Vigye vissza ahonnan vette (gondolom a Tesco -ba kell majd :) ), mutassa be, hogy alapvető funkciók nem működnek rajta, kérjen levásárlást és vegyen valami értelmesebb márkát.

2013. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bekonfoltam, lejelszavaztam, úgyhagytam
2013. aug. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!