Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor Felbontás probléma?

Monitor Felbontás probléma?

Figyelt kérdés

Hali szóval az lenne a problémám ,hogy adott egy monitor meg egy gép.A monitor sima vga kábeles nincs más fajta kimenet rajta.(BenQ senseye FP222W a). A vga-m dual slotos dvi (Ati radeon hd 4850) amikor a vga kábelre vga/dvi átalakítót teszek a gép nem érzékeli helyesen monitort>> Generic Non pnp Monitor (no edid) és nem tudok normális felbontást állítani a legnagyobb 1600x1200 meg ilyen hasonló hogy elcsúszik a kép meg ilyenek.És a monitorom legnagyobb felbontása 1680x1050 ati driverbe beállítottam ,hogy engedje az 1680x1050-t de csak az asztalon engedi és játékokba nem csak a fail felbontásokat hogy lecsúszik a kép.Monitor drivert találtam .inf kiterjesztésűt de nem engedi telepíteni mert csak vistára van a legújabb. Nekem win7 home premium 64bitesem van és nem tudom megoldani.

Amit le szeretnék cserélni Nvidia Gt 440 annak van sima vga kimenete ha arra dugom a monitort azonnal érzékeli és működik faszán.Nincs vele probléma de szeretném cserélni.

Aki tudjon kérem segítsen.

ez a kártyám van [link]

[link] jobb alsóm van Dual Link DVI-I



2013. aug. 25. 22:18
 1/2 soccerway ***** válasza:
milyen kábeled van?
2013. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ezt hogy érted?sima vga kábel

[link]

2013. aug. 26. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!