Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Gamer laptopot ajánloto...

Milyen Gamer laptopot ajánlotok megvételre és miért pont azt?

Figyelt kérdés
Noss kb 1 hónap múlva lesz rá keretem hogy vegyek egy gamer laptopot viszont nagyon sok jót találtam és döntésképtelen vagyok. Szeretném a segitségeteket kérni hogy milyen notit ajánlotok játékra ! ( Battlefield 4 , Arma 3 Dayz , GTA5 , vagyis a mostani új játékokra na meg persze cod2 :P a hangsúly az új játékokon van.) Olyan konfig kéne amivel szinte az összes új játékot lehetne ultrán nyomatni ! (Alvó állapotba nem olvad meg.. jelenleg Asusom van 2éve megy ha kikapcsoltam az is csak akkor mert vittem valahova, tehát 0-24 et birja!) Köszönöm a válaszokat előre is :)

2013. szept. 17. 23:34
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Lenovo Y510p, gtx750m SLI-vel i7-tel 320-ért.


Ez egyike kevésbé elszállt árú gamer notebook-oknak.

2013. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudni kéne, hogy mennyi pénzed van rá.


De szerintem egy gamer laptop itt kezdődik:


[link]


Erős i7 proci, 8GB RAM, 8870M VGA.


Ezen elfog futni majdnem minden ultrán, de ha biztosra akarsz menni, akkor GTX770M / 780M -es laptopot vegyél. :D

2013. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó amit kültek nem éri meg mert az a videókártya ami benne van az integrált és nem dedikált.
2013. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, igazad van! Akkor az első válaszban említett Lenovo a bestbuy ilyen árban.
2013. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!