Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen sorrendbe raknátok a...

Milyen sorrendbe raknátok a következő alaplapi vagy videokártya márkákat megbízhatóság szempontjából? Esetleg saját tapasztalati szempontból?

Figyelt kérdés
Asrock, Asus, Gigabyte, MSI

2013. okt. 27. 16:27
 1/3 Windforce ***** válasza:

Saját tapasztalat szempontjából:

-Gigabyte (Semmi gond nincs vele 2 éve megvan)

-Asus(2010-ben vettem egyet de 2 hónap folyamatos használat után elromlott)

-MSI

-Asrock (még régebben vettem egy ilyet és 3 hét múlva elromlott.Később vettem mégegyet az is elromlott.Többet nem veszek Asrolt.ockot.)


Gigabyte nekem eddig a legstrapabíróbb.

MSI-m még nem v

2013. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet szandekosan d az EVGA lemaradt... nalam az a tuti...mindenki at mondja sokkal dragabbak(tul vannak arazva) lehet,de nekem meg semmi gondom nem volt veluk
2013. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert nekem asus alaplap van már 7 éve és semmi baja. Jó mondjuk nem a legolcsóbb darab volt akkoriba de nem is venném meg a legolcsóbb alaplapot egyik márkába se. És kíváncsi voltam hogy a többi márkáról mi a vélemény mert ahogy elnézegetem a kérdéseket ezt a 4 márkát emlegetik a legtöbbször. :)
2013. okt. 27. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!