Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy olyan alaplapom, ami...

Van egy olyan alaplapom, ami támogatja az 1066 mhz-s Memóriát is (RAM-ot). Na most ha nekem már van benne 2x 1GB 800MHZ-s DDR2 RAM-om akkor ha mellé még vennék 2x 1GB, vagy 1x 2GB 1066MHZ-s DDR2-es RAM-ot akkor gond nélkül tudna futni?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést ha valahol már szerepel a kérdés, de én nem találtam rá választ.

2013. nov. 3. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
persze futna de csak 800 mhz en
2013. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Akkor hibátlanúl fog működni csak órajelben a kissebbhez igazodik, ez akkor annyira nem nagy gond mert ha majd a késöbbiekben lecserélem a 800 MHZ-s RAM-okat 1066-osokra akkor újra 1066-on működne ugye?

2013. nov. 4. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemesebb minden memória foglalatot ugyan olyan márkájú és tipusú modullal feltölteni, mert így dual-channel-ben működnének és úgy gyorsabbak! Szóval ha van 4 memória foglalat a gépben akkor inkább tegyél bele 4 db egyforma DDR2-800-as ramot, így szuper gyors lesz a rendszered (tapasztalat)!
2013. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!