Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Sony SDM-HS95-ös...

Van egy Sony SDM-HS95-ös monitorom és folyton megjelenik középen egy information eti üzenet doboz. Hogyan lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az üzemórát mutatja, de sehol nem találtam rá arra hogyan lehetne eltüntetni. Már korábban is volt ilyen de egyszer csak abbahagyta. Három hete már megint terrorizál mert baromi idegesítő mikor minden második percben megjelenik. Ha megnyomom valamelyik gombot, mindegy melyiket eltűnik az ablak. Van mikor egy napra, pár órára, de általában pár másodpercen belül visszaugrik.

Plusz amióta ez megjelenik nem vagyok képes semmilyen beállítás használni (fényerő,igazítás). Kérlek segítsetek valamilyen megoldást találni mert ezért nem szeretnék új monitort venni és most az anyagiak se engedik.



2013. nov. 9. 07:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki rátalálna a kérdésemre és ugyanez a baja kezdjen el spórolni mert rövid időn belül megadja magát. :/
2014. ápr. 3. 22:04
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Nekem is ilyen jellegű problémám jött elő. Kb egy éve csinálta először, de utána abba hagyta. Most megint elkezdte a cirkuszt. Azt mondod, hogy game over?

2014. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!