Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot válasszam? HELP!

Melyik laptopot válasszam? HELP!

Figyelt kérdés

Dell Inspiron 3521

Intel® Core™ i5 3337U

4GB RAM

VGA:Radeon HD 8730M

HIBA:Nem találtam így első ránézésre


Acer Aspire E1-570G

Intel® Core™ i5 3337U

4GB RAM

HIBA:Azt vettem észre hogy a tapipad túlságosan is bal oldalt van,olyan mint ha balkezeseknek készítették volna ezt a laptopot,és attól félek hogy a játék alatt mikor a W A S D-t nyomkodom hozzá ér a kezem vagy a tenyerem és elmegy a kurzor a****.Szóval ettől félek.


Egyébként a a laptop játékra kellene vagy is tudjak vele játszani,ezek elég jó VGA-k de ahogy néztem mint ha Acer jobb lett volna,csak a tapipadból tartok de nagyon :S


(Viszont tényleg nem kellenének az olyanok akik mért nem asztali PC-t veszel,meg ilyen olyan hozzászólások,ez az én döntésem és igen,annak igaza van hogy azzal jobban járna az ember de most nem :) )

VGA:GeForce GT 740M



2013. dec. 16. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:

DELL!!!

Acer hát... na'h... azt inkább ne.

2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 NoVa ^^ ***** válasza:
Laptopot játékra tényleg nem érdemes 250k alatt venni. De ha ebből a kettőből kell választani akkor inkább az Acer (valamivel jobb a vga).
2013. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 NoVa ^^ ***** válasza:
100%
Viszont a Dell talán tovább húzza..
2013. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És az Acernál a tapipadtól ne féljek? Nem tudom annyira bal oldalt van hogy félek hogy bele ér a kezem mikor a W A S D-vel szórakozok,eléggé gáz lenne főleg valami FPS-ben hogy a tapipadhoz hozzáérve elmozdul minden :(

És az első mért nem ajánlja az acert? Pls indokold meg :)

jah és annak is örülnék ha tudnátok egy hasonló árú hasonló teljesítményá notebookot :)

2013. dec. 16. 20:58
 5/10 NoVa ^^ ***** válasza:
100%
Ha parázol a "tapipadtól" akkor kikapcsolod!!! :)
2013. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
LOL,ki lehet azt kapcsolni? :O Hogyan? Nem is tudtam :D
2013. dec. 16. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
feltelepíteda driverét, meg jelenik az óra mellet, és ki kapcsolás, ha egér bekötve...
2013. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent :) Ment a + mindenkinek de további hozzászólásokat nem bánom :)
2013. dec. 17. 15:20
 9/10 anonim ***** válasza:
de egyébként ha van rá lehetőség az asusomba úgy van hogy ha csatlakoztatom az egeret kikapcsol a tapapipad
2013. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,igen olvastam róla pár cikket és mindegyik egyformán írja le ennek menetét :)
2013. dec. 19. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!