Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyacsere laptopban,...

Videókártyacsere laptopban, lehetséges? GeForce GT 640M cseréje jobbra (GT 750M, GT 755M. )?

Figyelt kérdés

Mivel lassan 2014-ben járunk gondoltam lehetséges. Valamelyik hozzá értő ember megmondhatná nekem, hogy igen vagy nem. Van egy Acer Aspire V3-571G notebookom.

Adatai:Intel Core i7-3630QM, Nvidia GeForce GT 640M, 8GB DDR3 memória, 1TB HDD. Tehát (rá is van írva: "with 2GB Dedicated VRAM")ezek szerint dedikált videókártya van benne. Asztali PC-k esetében tudom, laptopoknál viszont nem tudomhogy van ez. Egyébként nem kell mondani, ha egyáltalán ki lehet cserélni, tudom hogy horror ára van, de hosszútávon gondolkozom!


2013. dec. 17. 19:47
 1/3 macika55 ***** válasza:

Elméletileg tudja a 700-as sorozatot.

Holnap hívd fel őket megmondják.

[link]

2013. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ. amúgy tudod mennyibe is kerülhet kb.?
2013. dec. 17. 20:00
 3/3 D.Zoli86 válasza:

Üdv kérdező!


Érdekelne, hogy mire jutottál mert pont ilyen laptopom van nekem is. :) illetve ha sikerült mennyibe fájt?


A választ köszi előre is.!!!

2015. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!