Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NEC ND-3500AG író van a...

NEC ND-3500AG író van a pc-mben. Nem tudok vele filmet írni. Firmware frissítve 2.18-ra. Sem az Ashampoo, sem a CdBurnerXP nem használható vele. Mi a teendőm ilyen esetben? Hogy tudnám használhatóvá tenni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 19:03
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Próbáld ki másik géppel, mert lehet nálad van valami. De ha tönkere ment, akkor tönkre ment. Ki kell dobni a veszélyes hulladékba. 4 eFt egy új SATA -s író, IDE -st már nem gyártanak, de azt meg 2 ezerért veszel használtan. Ennyi pénzért nem éri meg vele geccsolni se szervizbe vinni.
2014. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a pénzen van a hangsúly.A barátnőmnél vagyok épp,az ő pcje a hunyó.Sajna 120 km amugy a táv köztünk.Szerettem volna "meglepni a tudásommal" (csak az a ciki h nem vok épp egy pc guru... :( )
2014. jan. 5. 19:16
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Ír ki valamit hibaüzenetet az író szoftver, vagy úgy tesz mintha írna, de nincs semmi a lemezen?

Nőből van, szóval lehet csak benéz valamit...

2014. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden oké az írás kezdetéig.Aztán egyszerűen kiköpi a lemezt mindkét proginál.Próbáltam másik tipusu lemezzel is,de u.a. :(
2014. jan. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!