Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Roccat vagy razer? Érveket...

Roccat vagy razer? Érveket szeretnék hallani nem csak annyit hogy razer/roccat, billentyűzet, egér, headset, egérpad (mást is ajánlhattok, de először a fő kérdés) (? )

Figyelt kérdés
és még az lenne a kérdés hogy nem furcsa ha keverten vannak a cuccok pl.: roccat bill., razer egér, és így tovább

2014. jan. 10. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Elmész a boltba és megfogdosod. Mindkettő nagyon jó márka, mindkettőből más áll kézre ezt neked kell tudnod. Meg, hogy mennyi pénzed van rá.

Roccat egereknél pl ott van a makrózási lehetőség, razernek meg 15 gombos MMO egere van.. és még lehet folytatni.

Vagy ujjas, vagy tenyeres egerező vagy, mire kell? Milyen színű, anyagú, vezeték nélküli vagy drótos.

Pontosságból minőségből egyikkel sincs gond. Egérpad is olymindegy egy fehér A4-es papíron játszva is elvernek ha jobb nálad valaki.

2014. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
főleg fps, nem vagyok nagy mmo-s, de l dayZ-vel és armával is játszok, de előfordulhat hogy mmo-val, inkább tenyeres vagyok és nagy kezű
2014. jan. 10. 21:42
 3/10 BM-Striker ***** válasza:

[link]

Pl. Razer DeathAdder jó lenne neked.

2014. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és mondjuk miben jobb mint a roccat kone xtd? vagy rosszabb?
2014. jan. 10. 23:34
 5/10 BM-Striker ***** válasza:
Tökmindegy, ha nem tudok élőben kipróbálni, mivel nagyon személyfüggő, hogy két hasonló egér közül melyik jön be jobban.
2014. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és hivatalsoan írásban melyik? :D
2014. jan. 11. 00:40
 7/10 alfamate89 ***** válasza:
Azért azt szögezzük le, hogy a Razer összes termékének az összes gombja makrózható! Én mindenkinek a Razer Nagát ajánlom, mert FPS játékokban is sokkal kényelmesebben el lehet érni róla a fegyókat, vagy egyéb dolgokat. Árban simán megéri. Billentyűzetnek Anansi, headset Carcharias külső hangkártyával. Ez az Én véleményem, ezeket ismerem, ezt tudom ajánlani! Mind2 márka prémium minőséget és összeszerelést kínál! Mondjuk ezt a Roccat Kave XTD-t érdemes lehet meglesni, ha lesz ára! Remélem a könnyen törő részeket is kicserélték rajta...
2014. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 alfamate89 ***** válasza:
Ja, és hogy a hivatalosan melyik a jobb kérdésedre válaszoljak. A Razer talán azért lehet papíron jobb, mert sokkal innovatívabb és csomó nagy dolgot is csinál. Mint pl, Razer Blade pro, Razer Edge, most mutatták be a CESen a project Christine-t, szóval minden évben előállnak valami forradalmi cuccal.
2014. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt van a kezem alatt egy roccat xtd és ennek is makrózható minden gombja. Viszont nálam az igazi kedvenc a rat9 azt úgy alakíthatod ahogy akarod nem lehet vele mellényúlni. Esetleg a rat7 az is nagyon prémium érzet alig különbözik a 9-től, és 21ezerért már megkapod, a roccat 26, a razer deathadder pedig majd 40 (ráadásul az egy az egyben rat, csak fémkofferben adják) fps-hez amugy sem érdekes a makró max CS fegyvervásárlâst tudok elképzelni, de arra vannak ingyenes scriptek többi játék meg kész fegyvercsomaggal dob le. De a lehetőséged persze minden egérnél megvan rá
2014. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
billentyűzet?
2014. jan. 11. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!