Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kvantumszámitógép gta 4?

Kvantumszámitógép gta 4?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kiváncsi mire lenne képes egy ilyen proceszor ami állitólag eszméletlen gyors.

Gta 4 beállitások Minden beállitás maximumon Kivéve a felbontást az lenne 640X480 (Cpu limit miatt) Ilyen könnyű előhozni. Szóval az a proceszor olyan erős hogy a 640X480-ban képes lenne kihajtani 3db GTX 780 Ti videókártyát ? 1% proceszor kihasználtság mellet például? :)

Remélem nem hülye a kérdés sajnos nekem idegen ez a Kvantumszámitógép szóval azért teszem fel mert kiváncsi vagyok mire képes asztali terepen.



#erő #tudás #GTA 4 #kvantumszámitógép #sebbesége
2014. jan. 25. 20:04
 1/6 Sir Sarcasm ***** válasza:
normális?
2014. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek még nem játékra valók, lehet monitoruk sincsen.

Ahogy olvastam, még a gyártó sem tudja, hogy mire képes, Vegyél egyet néhány millió dollár, meg egy szoba, A 3db GTX kártyát meg add nekem.

2014. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok teljesen máshogy működnek, a digitális és a quantummechanikus megoldásokat még nem nagyon lehet egy témában megemlíteni.


Legalább legyen valami fogalmad arról amiről a kérdést írtad: [link]

2014. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha lehűtöd abszolut nullára a procit, akkor közel a nulla százalékhoz lessz a kihasználtság.

Elméletben.

A vezetők minnél hidegebbek, annál kissebb az ellenállásuk, így közelítenek a szupravezetőhöz. Természetesen 100% os szupravezető nemlétezik.

2014. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze én tudom hogy hülye a kérdés , aki linkelte a wikipédiát annak üzzenem már azlött rágoogle-ztam mielőtt kiírtam a kérdést. Tudom hogy az kvantumgépek nem erre vannak kitalálva meg persze nem windows fog majd rajta. Én csak arra lennék kiváncsi hogy a jővőben ha egyszer kiprobálnak rajta valami hasonlót mégis mi lenne például az eredmény. Vagy az ilyen Kvantumgépen még ilyen téren gyengébbek lennének mint az asztali gépek?
2014. jan. 25. 20:18
 6/6 anti paladin ***** válasza:

Nem vagyok benne teljesen biztos de elsősorban az adatbázis kezelés, párhuzamos számítás az erőssége.

Nem igazán lehet párhuzamot vonni egy mostani proci és egy kvantumszámítógép között, totál más a működési elvük.

2014. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!