Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ötletek laptop vásárláshoz?

Ötletek laptop vásárláshoz?

Figyelt kérdés

Helo

A mostani laptopom egy MSI gx660-as, i7-es procival, HD5870-es vga-val, a gyári négy helyett 12gb rammal, az alap helyett egy 750gb-os és egy 128gb-os OCZ ssd-vel

Azt szeretném kérdezni, hogy ha ezt a laptopot leszeretném cserélni akkor kb. mennyibe kerülne nekem egy azonos vagy erősebb teljesítménnyel rendelkező laptop?

Ahogy én nézegettem, ez oké lenne:

[link]

-a dvd helyére beszerelném/ szereltetném az ssd-t


árat nem írok, mert arra vagyok kíváncsi, hogy hol kezdődnek azok a laptopok amik azonos szinten vannak az előzővel vagy jobbak



2014. jan. 28. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy picivel erősebb laposom van. Mikor kihoztam a boltól, akkor 200-at fizettem érte, mire elértem a sarokig, már csak 160-at kóstált.

Garancia van még rajta? Az is sokat számít...

Ha van, akkor 140 körül is elmehet jó vevőnek.

2014. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" i7-es procival,"


Tudod te hány i7-es proci van a piacon és azoknak árban mekkora szórása van?

Ez így nem adat.

Dellből ne inspiront vegyél, nyáron egyes típusok szeretnek túlmelegedni.

2014. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden túlmelegszik nyáron. Ha meg valami nem fog, az meg pont a dellek az u-s prociknak hála.
2014. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs már rá garancia, és a proci pontos megnevezése i7-740QM


Amúgy azért gondoltam így 150-160ezer közé az árat mert egyik nap láttam egy apróhírdetést a prohadveren ahol olyan laptopot árultak mint az enyém 150ezerért. Bár az csak i5-ös procival és csak 4gb rammal illetve 500gb Hdd-vel és ssd nélkül volt.

Persze lehet, hogy a tag túlárazta, nem tudom.

2014. jan. 29. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem melegszik túl minden. Egy rakás notebookottudok, ami nem melegszik túl. És tudok több inspiront is, ami meg túlmelegszik.

Érdekes a vostromban nem U-s proci van, 60fok felé sose ment.

2014. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!