Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 420 wattos LC Power...

Van egy 420 wattos LC Power tápom. Ez elhajtana-e egy i3, gtx660 konfigot?

Figyelt kérdés
Most egy i3, gt630 konfignak ad áramot.
2014. febr. 19. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
KIhajtaná éppen, de jobb lene ha egy jobb márkájú tápra befektetnél. Pl: CM , Chieftech , FSP , Corsair
2014. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű. No comment. Vegyél egy xfx pro450-et.
2014. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Én nem hajtanék egy ilyen drága korszerű konfigot ilyen szutyokkal. Egyszerűen sajnálnám és kész. De persze mindenki a magáét tudja.
2014. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

POC és előtte lévő...

Én vagyok az első válaszíró.

Nekem i5 2320 proc

HD7770OC

egy 430W-os HKC táppal megy lassan 2 éve.. erre mit mondjak? :D

2014. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnállak...
2014. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

Én is sajnállak...


Tegyük fel, hogy csak a PC hardver sajtó agymosásának áldozata vagyok és ezért vásárolok minőségi és megfelelő védelmi elektronikákkal ellátott tápokat magamnak.

És nem pedig a több mint 10 éves szakma tapasztalat beszél belőlem, mint egyébként, amit főleg gépek összeszerelésével, javításával alkatrészek eladásával szereztem.

Mint tudjuk minden viccnek fele igaz, mint ahogy az agymosásnak is, de én már azt a 50% -ot is elég nagy kockázatnak tartom egy 120-140 eFt -os konfignál, és ráadásul ezt a kockázatot is ki tudom szűrni 5-7 eFt ráfordítással. Nem igaz, hogy csak én érzem az arányokat!

Nem mondom használt 20 eFt -os konfighoz vegyen valaki gagyi tápot, de i5 -höz meg felső-közép kategóriás VGA -hoz, már kell vér a pucába, és lóvé a zsebbe, hogy valaki be merjen vállalni egy egy HKC -t vagy egy LC-powert -t. :/

2014. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!