Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most kaptam meg a rendelt...

Most kaptam meg a rendelt számítógépem, én raktam össze és mikor elindítottam nem volt jó a winchester utolag megnéztem és kicsit horpadt volt a sarka. Többi lent, tudom használni?

Figyelt kérdés
Szóval visszaküldtem és akár lehet, hogy ki se cserélik, de addig is hogy tudjam használni a gépet beleraktam a laptop vinyóját szóval ez okozhat valami hátrányt gépben , ettől még ki fogom tudni használni a gép teljesítményét nem pl játékoknál ez nem függ össze igaz?
2014. márc. 31. 12:51
 1/4 Tengor ***** válasza:
100%

A laptopok winyój általában 5400 RPM-el dolgoznak, míg az asztali gépek 7200 RPM v. magasabbal.

A sebességkülönbséget lehet majd érezni, persze inkább akkor amikor beteszed majd a gyorsabb meghajtót.

2014. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ, és ha majd megjön a vinyó akkor majd klonózással át fogom tudni menteni az adatokat?
2014. márc. 31. 13:09
 3/4 Tengor ***** válasza:
100%

Át tudod.

Gondolom azt tudod, hogy a laptopon lévő oprendszer nem fog menni az asztali géppel és fordítva sem, visszapakolás után.

2014. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze most a laptop vinyója az aztalin van és most úgye újra lett telepítve de majd ha megjön az asztali vinyó akkor arra átklónozom akkor az az oprendszer meg minden menni fog mert ugye asztali gépre volt rátéve és ugyan abba a gépbe megy bele a másik vinyó is az mátr persze más, hogy utána a laptop vinyót ha vissza teszem a laptopba akkor azt természetesen újra kell majd telepítenem mert elve egy másik gép
2014. márc. 31. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!