Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Hp nx6310es laptopban...

Lustig kérdése:

Egy Hp nx6310es laptopban szeretnék processzort frissíteni. Jelenleg egy intel celeron M 410 van benne, intel 940gml a chipset. Tudok-e 2 magos proceszzort bele tenni (úgy h az egyik magot nem kell letiltani)? Melyik a lehető legjobb processzor bele?

Figyelt kérdés

Ahogy olvastam a foglalatnak (M), a bus sebességnek (533) és talán (ez nem biztos) az utasítás készletnek (32bit) kell megegyezni.

Ha lehet 2 magos, akkor ahol minden megegyezik a t2450, de ha lehet 64bites, akkor t5200. Olvastam egy olyat, h t7200ast tettek bele (ott már 667 a bus sebesség), de itt letiltották az egyik magot, meg írtak vmi vmware-t is, amit nem értettem.



2014. ápr. 9. 01:30
 1/2 BM-Striker ***** válasza:
940gml chipset nem támogatja core duo-kat.
2014. ápr. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

és az jó, ha veszek bele egy t7200ast, és letiltom az egyik magot?

mint itt, ahogy az utolsó előtti kommentelő mondja (az utolsót nem értem): [link]

2014. ápr. 10. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!