Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy FX-8320 vagy egy FX-6300...

Stark2000 kérdése:

Egy FX-8320 vagy egy FX-6300 lenne jobb vétel játékra? Megéri azt a plusz +7-8e forintot, és miért? Miben jobb (a 8 magon kívül)?

Figyelt kérdés

Az árakat néztem, mindegyik belefér, de nem tudom eldönteni hogy azt a +6-7e forintot meg-e éri bele fektetni az fx-8320-ba?! 1600x900 as és 1920x1080 monitorom van, egyszerre a kettőt nem használom, csak valamikor a kisebb monitor jobb lövöldözős játékoknál, jobban át látom a dolgokat. Konfigom még nincsen, monitorok megvoltak már egy ideje, csak a mostani gép processzora kikészült (AMD Athlon 275), mivel a gyári hűtője egyik napról a másikra behalt, én pedig nem vettem észre, és így a processzor folyamatosan melegedett, új processzort pedig nem akartam már bele venni, mert igazából eléggé elavult kis gépezet. Én szívem szerint FX-8320-at vennék, ha megéri azt a plusz pénzt.

UI: Gép fejlesztéssel a jövőben nem akarok foglalkozni, vagy legalábbis 2-3 évig nem szeretnék hozzá nyúlni...



2014. ápr. 9. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz foglalkozni a gépfejlesztéssel ( nem is fogsz tudni, mert abba a foglalatba már nem fog kijönni újabb CPU ), akkor mindenképpen az FX-8320. Ez a legtöbb felső/felső-középkategóriás kártyát kihajtja, elegendő lesz 2 évig.
2014. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor 8320 lesz, remélem jól fog szolgálni, viszont egy ventilátort bele kell kalkulálnom, mert a gyári hűtőre panaszkodnak...
2014. ápr. 9. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!