Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van viszonylag méretes laptop,...

Van viszonylag méretes laptop, aminek semmi melegedésproblémája nem várható?

Figyelt kérdés
Arra kellene, amire való: hasra kapni és netezni. Ha létezik típus, ami a full screen youtube-ot mint max terhelést jól viseli az enyémhez hasonló, kissé kíméletlen elhelyezés esetén is (vagy netán még csak nem is melegít vissza), osszátok meg velem légyszi, melyik az! Köszönöm előre is!

2014. ápr. 26. 13:51
 1/4 pinkpancser ***** válasza:
Vegyél üzleti gépet. Azok általában bill felől is szellőznek, a gyenge VGA miatt nem is nagyon melegedbek és általában fém házban vannak aminél jobban eloszlik a hő.
2014. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudnám azért értékelni, ha nem elit kategóriából származó lenne, már csak az ár miatt is. Abban reménykedem, hogy talán néhányan pont ilyesmi tulajdonságú gépek tulajdonosai itt, és esetleg találunk márkákat, amiknek az olcsóbb (kisebb teljesítményű) gépei pont nem is zsúfoltak vagy alulméretezett hűtésűek, és nem lövik el azt a gyerekes tervezési hibát a szellőzőnyílásokkal.
2014. ápr. 26. 15:02
 3/4 pinkpancser ***** válasza:
Rossz tapasztalat, hogy az olcsóbb gépeknél nem nagyon figyelnek a logikus kialakításra. Én is ezért vettem elit és pro HP-kat, de nem is bántam meg (egyiket szinte csak ágyban, a másikat meg melóhoz, többnyire poros helyeken használom és 3 év alatt nem volt vele problémám). És ha nem baj, hogy használt a gép akkor igen jó áron ki lehet fogni őket.
2014. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg bárkinek egyéb ötlete van, ossza meg a közzel! :)
2014. ápr. 27. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!