Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Playstation 4-en vagy Xbox...

Playstation 4-en vagy Xbox One-on ha egyedül akarok multiplayerezni akkor is elő kell fizetni PS+ ra, illetve Xbox Livera?

Figyelt kérdés
Gondolkozom azon, hogy vegyek egy PS4-et mert ha új gépet vennék, akkor az 160-200ezer Forintba kerülne. De ha elő kell fizteni ahhoz hogy multizni tudjak, akkor inkább maradnák PC

2014. jún. 4. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell előfizetni.
2014. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha a barátokkal akarok együtt játszani akkor elő kell?

(úgy tudtam hogy, egyedül multizzak ahhoz is elő kell fizetni)

2014. jún. 5. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
A PSN csak szolgáltatás + áruház. Nem kell aggódni.
2014. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ez tévedés!Ha multiplayerben akarsz játszani mindkét konzolon elő kell fizetni PS PLUS/LIVE-ra.Van olyan játék,ami nem igényli,de az ritkaság.Ha akár melyik játékkal bármi online funkciót akarsz,az előfizetés köteles!

(Tudom,mert használom!)

2014. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aaaahhhhaaa... Szóval veszel egy készterméket, és használhatod a FELÉT???


Ez olyan, mintha vennék egy lekváros kenyeret, de csak a kenyeret kapom, és ki kell fizetnem a kést is, amivel rákenik. Komolyan, PS3+x360 esetében nem így volt, látom szaporodik a szarrágás, és a lehúzás minden tájon...


Hát akkor elnézést, ha kell, hát kell. Én inkább PC-re fordítanám, megvenném a játékot fél áron használtan, és vígan multiznék 2x több regisztrált játékos ksíséretében. O-ooo :D

2014. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sajnos ez így van! Én is nehezen nyeltem le,de ez van.

PS3-nál ingyen volt,Xbox360-nál mindig is kellett a LIVE.Az új nextgen konzolok pedig mindkettő kéri.Ami PS4-nél évi 15.000Ft.Én tudom,mert használom! :)

2014. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az is igaz,hogy a PC-n sokan vannak,meg olcsóbb a játék,és nincs előfizetés,de a mai játékoknál nem lehet szinten tartani egy PC-t.Évente több játék jön,egyre nagyobb igénnyel.Ezt elég nehéz követni,drágábbnál drágább alkatrészek kellenek,míg a konzol az 8 év után is konzol,nincs nagyobb igénye.Ezért mindenki maga döntse el mi éri meg. :)
2014. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a mai játékokkal is tolom ezzel a configgal:


AMD A6 2,6 ghz x4

HD 7750

4 GB RAM


Amit meg a "next gen" konzolok tudnak produkálni grafikailag, azt ez a gép is futtatja. ;) Persze kezd elavult lenni, de ez 2 éve volt 100 ezer kereken. De hát ha az ember nem ért a PC-hez, vesz konzolt. Hajrá.


Ugyebár mindig butább a konzolos verzió.

2014. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát,neméppen attól függ,hogy ért-e a PC-hez vagy sem.Köze nincs hozzá.Kinek mi..

Nekem pl. Pc-m is van,nem gyenge,PS4-em is,mégis konzolt preferálom jobban! Igény függő,nem pedig értelem..

Nekem egy játéknál amúgy meg nem a grafika az első,azon túl meg ugyan azt tudja a konzolos verzió is. :)

2014. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!