Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mien videókártyára váltsak?

Mien videókártyára váltsak?

Figyelt kérdés

Eddig egy Asus R7 260X 2gb volt a gépben.de szinte mindig meghal az AMD illesztő ezért tervezek váltani hasonló erősségűre 40 ezer Forint ig mint javasoltok?

Nvidiára gondoltam



2014. jún. 16. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Az driver problema nem videojartya.....es kenne az adatai a gepnek
2014. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Phenom ii X4 965 BE

Asus M5A78L-LE

Asus R7 260X

600W Cooler Master táp

legfrissebb vga driver van fent

2014. jún. 16. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamit elrontottál a driver telepítésénél! Én is egy r7 260x-et használok Asus-t, mint te és tökéletesen működik. Szerintem kaszáld le az egész operációs rendszert és telepítsd újra. Előfordulhat, hogy az előző driver-t rosszul törölted le, mielőtt rátetted a legújjabb driver-t, mert remélem így csináltad!
2014. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SoulEater7797 ***** válasza:
77%

Ahogy már javasolták, végezz egy teljes újratelepítést.

Egy ilyen kaliberű kártyát ne dobj ki egyből azért.

Ha végképp váltani szeretnél, akkor is gyűjts még minimum 20K-t hozzá, és vegyél GTX760-at.

2014. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oprendszer már 2x lelett kaszálva ez miatt

próbáltam gyári driverrel is ugyis leáll az illesztő :(

természetesen régi drivert letörlöm mielött másikat teszek rá próbáltam bétával is azzal sem jó nemtudom mi a fene baja lehet... :(

vennék szivesen GTX et de a procim már nembiztos hogy kihajtaná és nincs fölös 20ezrem :(

2014. jún. 16. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!