Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS3 - DVI monitor összekötéséh...

PS3 - DVI monitor összekötéséhez milyen eszközök kellenek?

Figyelt kérdés

Mármint a HDMI-DVI átalakítón kívül kell valamit?

Mert azt olvastam hogy kell még hozzá valami drágább adapter is



2014. jún. 22. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell más elvileg, egy HDMI-DVI adapter elég kell, hogy legyen.
2014. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 |Orfeusz| ***** válasza:

A HDMI-DVI adapter a 'drágább'. 10k-tól kezdődik.

Nem kábel kell hanem az a dobozka.

2014. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most akkor nem egy HDMI-DVI átalakító kábelt kellene vennem?
2014. jún. 22. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez a kérdés.Én egy Asus kijelzőre szeretném rákötni a PS3-mat nekem csak VGA csatlakozó van és már rendeltem és HDMI - VGA adaptert és nem is full hd a kijelző 1440x900-at tudd max fogod tudni játszani?
2014. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22:12: Ehhez már egy sima adapter, ami a lábkiosztást változtatja meg, nem lesz elég, mert digitálisból analóg jelet kell csinálnod. A HDMI és a DVI digitális jele kompatibilis egymással, ezért elég ott egy sima átalakító.
2014. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Értem. köszönöm a választ és olyan megoldható hogy grafikus kártyára rákötöm a PS-t és azon keresztül legyen a kép a PC-n?
2014. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A videokártyára nem tudod csak úgy rákötni, mert az kifelé szolgáltat jelet, bemenete nincs. Tévékártyával lehetne, bár jelentős minőségromlást okozna.
2014. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szóval a megoldás ha vennék egy full hd-s kijelzőt amin már van HDMI és legegyszerűbb igaz?
2014. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Határozottan igen.
2014. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TaKy99 ***** válasza:

A képhez csak HDMI-DVI kábel kell (kemény 1500Ft), nem kell hozzá semmiféle egyéb átalakító. [link]


Viszont a DVI nem tartalmazza a hangot, így azt külön kell megoldani. Amit a AV Multi OUT csatlakozóról, egy RCA to Jack3,5 átalakítóval egy PC hangfalra, vagy erősítő esetén az S/PDIF (digit Optical Audió) vagy a HDMI kimenetet használva lehet a hangot leszedni.


Ha csak VGA van a monitoron, már valóban bonyolódik a történet, mert akkor egy HDMI->VGA átalakító kell, de csak olyan, ami támogatja a HDCP szabványt. Ellenben Range of Out hibaüzenet lesz az eredmény.

2014. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!