Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a billentyű lenyomva, a...

Ha a billentyű lenyomva, a TouchPad nem működik?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt ilyen gondom, de most újratelepítettem a gépet, és miközben a billentyűzeten lenyomok egy gombot sem közben, sem utána majdnem fél másodpercig nem működik az érintő, ami mind játék mind gépelés közben elég zavaró.


Mi lehet a gond?



2014. jún. 25. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kényelmi beállítás a touchpad szoftverében. Az a célja, hogy gépelés közben véletlenül ne kattintgass bele semmibe.
2014. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az úgy érdekes mert eddig is ezt a szoftvert használta, és nem találom hol iktathatnám ki
2014. jún. 25. 22:23
 3/5 A kérdező kommentje:
ha a Synaptics programját törlöm megy rendesen, csak akkor a görgő nem, hogy lehetne ezt kiiktatni a programban, a Synaptics oldalán nem találom.
2014. jún. 25. 23:48
 4/5 Isten Keze válasza:

Nekem is ez a problémám, csak az én szoftverem ELAN, meg ps2 egerem van.. letiltottam a touchpadot, meg h ne álljon meg

az egér, ha gépelek. oké, tök jó minden, erre másnapra bedöglik, megint ugyanazt csinálja.. ja és az F6 nem csinál semmit...

2015. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 korodi.sandor válasza:

Szia! Nekem is ugyanez volt a problémám, de szerencsére találtam rá megoldást, mégpedig a következőt:


Vezérlőpult -> Egér -> Touch Pad beállításainál (nálam utolsó fül) találsz olyat, hogy PalmCheck funkció. Az értékét húzd minimálisra, majd engedélyezd, és akkor működni fog lenyomott billentyű mellett is az eszköz. Üdv.: Sanyi

2016. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!