Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akinek volt már rossz tapaszta...

Akinek volt már rossz tapasztalata AMD-vel, leírja, hogy mi volt a rossz benne?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2014. júl. 10. 17:17
1 2
 1/11 Mr.Kütyü ***** válasza:
60%
nekem nem volt bajom az amd-vel.. de amikor szépen játszottam az akkor kiadott battlefield 2-t akkor minden szépen ment, míg égett szagot nem éreztem. . a proci hűtő ráolvadt a procira .. maga a processzor meg konkrétan szikrázott meg minden kiégette az alaplaból a foglalatot .. dobhatam ki az egészet.. mondjuk az alaplapot nem sajnálom mert úgyse veszek több amd-t azóta :D tudom hogy úgy se lesz baja a mai amd-kel meg minden, de bennem van az a félsz...
2014. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csacsi2 ***** válasza:
100%

Nekem nem volt (tudom az a kérdés ,hogy volt).

Lassan 12 éves gép, minden gyári, még a procihűtő is, kábelen, tápon kívül semmi nem lett cserélven normális határon belül húzva van.

Tápot is azért kellett mert a haverom zárlatos billentyűzetét rákötöttem és egy nagyon rossz táp volt benne, szikrázott meg minden, de az eszközök épek maradtak (túlélte)!


Bárminél előfordulhat hogy hibásan kerül ki forgalomba, ez garancia alatt ki szokott derülni, vagy ha az ember nem csak használja, de figyeli is pl ha már újonnan 80°c a proci akkor visszaviszi...

2014. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra azért én kiváncsi lennék, hogy egy fém hűtő, hogy a picsbe olvad rá a procira na mind1.

Eddig nem volt rossz tapasztalat talán annyi, hogy a driver lehetne jobb a vgahoz.

2014. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meghibásodási szempontból nincs különbség intel és amd között. Főleg hogy a legtöbb eldurranás a hulladék tápok miatt van :P
2014. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mr.Kütyü ***** válasza:
100%
a hűtőn vannak műanyag tartó elemek amik nagyon közel voltak a fémhez.. az olvadt rá
2014. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem... Köszi a válaszaitokat. Remélem jön még majd olyan is ami konkrétan a kérdésre válaszol. Ezt persze nem úgy értem hogy a ti válaszaitok lényegtelenek:)
2014. júl. 10. 20:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak kávédaráló gyári hűtő. Minden egyéb probléma a trehány alaplap/videokártya gyártók miatt volt, de ez csak arra volt elég, hogy többet az életbe Gigabyte terméknek a közelébe ne menjek.
2014. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
OFF: Megosztanád a rossz Gigabyte tapasztalatokat? Azért kérném, mert épp ettől a gyártótól néztem ki alaplapot.
2014. júl. 14. 18:36
 9/11 anonim ***** válasza:
gigabyte addig jó amig giga cuccokat veszel be. nekem gigabyte eddig egy se jött bem próbáltam lapot vga-t egyebet is. amd: fűűűűűűűt intel most energiaeffektívebb. azt vedd. Nyáron is hűvös marad a szobában. minden intelnek erősebb a 2 magja az amd 4 magjához képest. ergo bármi kell az intellel jobban jársz. ha olcsó gép kell akkor is, ha erős akkor is.
2014. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocs, ittas vagyok. előző voltam.
2014. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!