Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen paraméterű és max....

Milyen paraméterű és max. Nagyságú processzort és memóriakártyát illetve videó kártyát tehetek a alaplapomba, amelyekkel maximálisra turbózhatom a gépemet?

Figyelt kérdés

Memóriakártyám, 1,99gb ,processzorom, 2,5gb, socket 478 foglalattal és FSC-Inteli845D alaplapom van, valamint

integrált videó kártyám: Intel(R)82845G/GL/GE/PE/GV).



#az alaplap cserét #hogyan lehet és érdemes végezni #FSC-Intel i 845D alaplapot #mire érdemes cserélni #alaplapcsere előkészítő #munkálatai
2014. júl. 22. 11:34
 1/5 BM-Striker ***** válasza:

CPU P4 550

[link]


VGA-ból AGP-as Radeon 4670-et.

[link]


De nem éri meg erre pénzt költeni.


20-30-ból mér kaopsz egy korrekt core 2 duo alapú gépet.

2014. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Helga, de aki 2.5 Gigabyte-osnak hívja a processzorát, az szerintem ne akarjon számítógépet turbózni...

Messze vagy te még ettől...és nem sértésnek szántam

2014. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2,53 GHZ, 2, 52 GHZ remélem így megfelelő?! Ezután várnám a részletes válaszaidat. Köszi
2014. júl. 23. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Így már jó.

Csináltál már tuningot, alkatrészcserét?

Megmondom őszintén erre a gépre én már nem költenék.

Fekvőházas a géped?

Van egy Fujitsu Siemens alaplapod amiben egy Socket 478 proci foglalat található.

Az alaplapod annyira nem elterjedt, hogy hivatalos weboldala is legyen, ott legalább meg lehetne nézni a gyártó melyik procikat támogatja.

De majdnem mindegy is. A socket 478 egy 2002-ben kiadott foglalat tehát 12,5 éves. A mostani procid értéke kb. 2000 Ft.

[link]

Az alaplapod értéke kb: 3000 Ft

[link]

Az egyetlen aminek értéke van az a memória. 2 GB DDR1-es RAM kb: 12.000 Ft Csak az a baj, hogy DDR3-ast használ mindenki. Tehát eladhatatlan.

[link]

A videokártyád foglalata biztosan AGP-s. 2003-ban beszüntették az AGP videokártyák gyártását.


Szóval szerintem felejtsd el ezt a gépet, erre már ne költs pénzt.

Vegyél egy újat, de olyant amit lehet is tuningolni

2014. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezzel a procival: Intel P4 3 ghz/ 1m/800 nem működött, de a 2,8 ghz/512/533-al igen!!!
2014. júl. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!