Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Pentium 4 640 prociról...

Nagylaci93 kérdése:

Intel Pentium 4 640 prociról milyenre lenne érdemes váltani?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Intel Pentium 4 640 processzorom van, és a gépembe szeretnék venne egy fokkal jobbat, csak nagyon nem értek a gépekhez. Az alaplapom elvileg ezeket támogatja: www.cpu-upgrade.com/mb-Intel_%28chipsets%29/945G_Express. Html Nemrégiben vettem egy Intel Core 2 Duo E6600-asat, csak hogy beleraktam a gépembe, és nem bírta. Most egy Intel Pentium D925/945 ön gondolkodom, csak nem tudom hogy észlelhető lenne e a változás, megérné e azt a pár ezer forintot+a gép elindulna e velük. Vagy milyen procit lenne érdemes vennem? (Új gépet nem fogok most összerakni, másra gyűjtök, illetve nem is vagyok kocka)

2014. aug. 27. 18:48
 1/6 tamasoft ***** válasza:
Egész pontosan milyen alaplapod van?
2014. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Mielőtt szemre ész nélkül procikat vásárolsz, talán meg kéne nézni a gyártó oldalán a CPU kompatibilitási listát.

Az is lehet, hogy BIOS frissítés szükséges egy-egy új proci beüzemeléséhez.

2014. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Alaplap: Hewlett-Packard HP Compaq dc7600

Ott a lista hogy milyen procikat támogat, nem volt még ilyenhez szerencsém szal lövésem sincs mit kell pontosan ilyenkor, BIOS frissítést sem vágom, csak akkor ha utánaolvasok.

2014. aug. 27. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:

A Pentium 4 640 és i945G párosítás sokat elárul.

Ha jól sejtem ez egy compact irodai pc egyedi formájú ház és alaplappal, és csak a gyári felszerelésre szűken paraméterezett hardver lehetőségekkel.


Én azt mondom, gyűjtöget még, és cseréld egy az egyben egy modernebbre. pl. karácsonykor.

2014. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Alaplap: Hewlett-Packard HP Compaq dc7600"

Közben megírtad az alaplap típusát, és talált...

Ez egy compact gép. :-)


[link]

2014. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

csak álló :)

[link]

2014. aug. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!