Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD APU A4-5000 QuadCore...

Montskó Benjámin kérdése:

AMD APU A4-5000 QuadCore típusú processzor mennyire képes újabb/jobb kategóriás játékokat vinni? Csak az válaszoljon, aki kipróbálta már ennek a processzornak a teljesítményét, van róla tapasztalata.

Figyelt kérdés
Okoskodók/ fikázók kíméljenek, mert tudom hogy nem egy i3-as processzorról van szó.

2014. szept. 5. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen ez egy APU

Tehát processzor és integrált videokártya egyben (CPU + IGP)

Nem írod, hogy csak a prociját akarod-e belőle használni játék alatt egy jó másik dedikált videokártyával , vagy a prociját a bele integrált videokártyával.

Ha az integrált videovezérlőt (igp) használnád akkor sajnos nem sok jóra számíthatsz újabb/jobb kategóriás játékok alatt. Gyenge

Nekem egy A10 5800K-m van és ennek az integrált igp-je erősebb az A4-5000-nél de nem voltam megelégedve vele.

Hamar vettem egy dedikált videokártyát, az igp-t nem használom

2014. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 5800k van, és én teljesen meg vagyok vele elégedve. De ez alá nem adnék ha igp-ről van szó. Én is fogok venni később vga-t, de fél-1 évet elvagyok ezzel is. A skyrim pl szépen fut, és az új bioshock is. Persze 1440x900 a monitorom max felbontása. Full hd-hoz kevés lenne.
2014. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Önmagában leginkább semennyire.


[link]

2014. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háát.. szomorú. De azért köszi a válaszokat! Azt hittem nem ennyire rossz a helyzet!
2014. szept. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!