Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó videókártya 10-15-17 ezer...

Jó videókártya 10-15-17 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Lecserélném a régit mert az már nem elég. Nem szeretnék processzor limitet. Pentium D-m van.

Nvidia GT630 jó válsztás lenne?


2014. szept. 8. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem,inkább R7 240 1GB GDDR5


Viszont a proci is gyenge már.

2014. szept. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Drága az a baj. Max de nagyon max 17ezrem van rá!

Bizotsan erős lehet az amd, de a proci miatt úgysem fogom tudni kihasználni. Meg azt sem tudom támogatná e az alaplapom.

GT630 1GB DDR3 128-bites olcsóbb, nem?

2014. szept. 8. 00:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért teljesen mindegy, hogy mit veszel(és ezt nem a pc elitist mondatja velem, ezek között a kártyák között olyan apró a különbség, hogy játék közben semmit nem vennél észre). Én spórolnék még, 25-30 körül vannak olyanok, amikkel már el lehet játszogatni, egy gt630 úgy ahogy van pénzkidobás szvsz.
2014. szept. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hypno ***** válasza:

#2 Amelyik alaplapba fizikailag bele lehet tenni a kártyát, az működni is fog vele.

Hogy ki tudod-e használni, az egy más kérdés.

Szerintem gondolkozz el egy használt HD5770 (vagy HD6770) kártyán. Azt 13-14 ezerért meg lehet venni, és jól lehet vele játszani. (Pár hónapja 12 ezer körül mentek, de aztán sokan rájöttek, hogy ennyiért milyen jó vétel és a kereslet kissé feljebb tolta az árat.)

A vásárlási kereted felső határánál meg jó választás a HD 7770. Ezek is drágábbak lettek ugyanilyen okból, így kicsit nehezebb lesz találni, de nem lehetetlen.

2014. szept. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az aidaban hol tudom megnézni hanyas pciex a foglalat? Most 2.0 kártya van benne.

Ezeket a HD-ket megtudom venni boltokban?

Mert nem vagyok otthol a munka miatt a csomagátvételekhez álltalában és nézegettem 3 év garancia van egy gt630-hoz, ami azért jó ha cserélik ki nekem 3 évig ha elromlik.

2014. szept. 8. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:

nem akarsz erős videokártyát venni, nehogy "procilimited" legyen? Ha lenne egy erős procid, akkor is gyenge kártyát vennél hozzá ,hogy inkább vga limited legyen de még véletlenül se proci limit? Elárulom: ha nagy felbontáson ,nagy részletességgel akarsz játszani új játékokkal, mindig a videokártya legyen az első amire áldozol. Ilyenkor inkább legyen egy erős vga-d és gyengébb procid mint fordítva. Tehát játék alatt jobb ha procilimites vagy mint vga limites.

10-17 között keresel kártyát, de ennyiért használtan kapsz valami régebbi kiadást, új kártya játékra 30-tól kezdődik...

2014. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hypno ***** válasza:

Ha hosszú, akkor ne problémázz rajta, hogy milyik szabvány

[link]


Azokat a kártyákat amiket ajánlottunk, ne boltokban keresd, mert részint kifutott típusok, részint ott drágák.

A hardveraprón, használtan kapod meg őket.

Ha gátlásaid vanak a meghibásodással kapcsolatban, akkor kereshetsz olyat, amire még van hivatalos garancia.

(Én eddig az összes videokártyámat használtan vettem, és csak egy AGP-s 7600GS kártyával volt gondom, de az passzív hűtésű volt. Tönkre az sem ment, de újra kellett pasztázni)

2014. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hypno ***** válasza:
A hosszút a PCI-E 16X slotra értettem.
2014. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!