Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Saját tapasztalatból írna...

Saját tapasztalatból írna valaki AMD FX-6300 processzorral kapcsolatban? Konkrétan a videó, képszerkesztésre, akár játékra célzok.

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van egy r9 270x ill 8gb rammal stb... játék: minden fut full hd ultrán. Pl crysis 3 stb. Képszerkesztés ps el gyors. Videot nem szerkesztettem. Ami neccesebb az a registax, de az megfogja az i7 et is 16gb al, szal mindegy. Pl 6000 képről összeszed innen onnan 3 ref pikszelt és egy képet készít. Ez 8mp es/db képpel kicsit komoly meló. :-) /csillagászati progi, asztrofotóhoz/
2014. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszi a részletes leírást.

Ennyi pénzért teljesen megéri,azok alapján amit leírtál :)

2014. szept. 22. 22:13
 3/4 kori10 ***** válasza:
Én ugyan nem személyes tapasztalatból írok de azt tudom hogy az fx csak akkor erős ha minden szál dolgozik de játékoknál bőven jó, ahogy látom te pedig olyan progikat használsz ami azért kihasználja a sok szálat tehát bátran vedd meg egy jó lappal és hűtővel
2014. szept. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A proci elmegy, elszuttyog néhány játékkal de magonként elég gyenge. Szóval ha olyan játékot futtatnál ami CPU igényes elfelejtheted. Videó és képszerkesztésnél is elég jó a kategóriájában de ne legyenek nagy elvárásaid.


Szerintem az FX sorozat csak akkor jó megoldás ha már van egy normális AM3+ alaplapod. Egy jó AM3+ lap+ a proci+ egy hűtő (tuning potenciál) már közelít egy I5 árához, ahol nem lutri, hogy bírni fogja-e a játékot amit hozzávágsz.

2014. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!