Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg tudnátok mondani hogy...

Meg tudnátok mondani hogy hova tűn t a lemezmeghajtó jele?

Figyelt kérdés
nincs meg sem az ikonja sem a betűjele és nem is találja/látja a gép szétszedtem és össze is raktam a gépben de nem történt semmi.A lemezeket is párszor megpörgeti és ennyi nem olvassa be mit tegyek (win 7-em van)?

2014. szept. 29. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jumperelve van? Sata esetén nem kell

ha van 1 winyód és 1 cd meghajtót ami slave re van jumperelve az egyiket a rendszer nem fogja látni tapasztaltam már énis. ha SATA akkor pedig

jobbklikk sajátgép/kezelés és adsz neki betüjelet

2014. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
húha én igazán megmondva az ilyenekhez sajnos nem értek ugyhogy nem nagyon értem ezt az egészet csak annyit tudok hogy a lemezkezelésnél nem mutat mást csak a c: meghajtót és az f:meghajtót amin a rendszer van.Le tudnád nekem butítani az előbbi hozzászólásodat hogy még egy hülye is megértse mint én?
2014. szept. 29. 11:38
 3/14 P.O.C. ***** válasza:

Ha már be tudtál lépni a lemezkezesébe, akkor azt is meg tudod mondni vannak-e ott betűjel nélküli lemez területek.

Mert ha nincsenek, akkor vagy valamit rosszul kötöttél be a gépben vagy egyszerűen elromlott a vinyó.

2014. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
betű nélküli nincs igazából csak ez a kettő van c: és az f:
2014. szept. 29. 12:09
 5/14 A kérdező kommentje:
de ha elromlik a vinyo akkor jelezné a gép nem? mert a gép tökéletesen működik.
2014. szept. 29. 12:12
 6/14 anonim ***** válasza:

hát egyszer egy CD megjató miatt döglött meg a gépem

konkrétan bekapcsolt csak bootolni nem akart gondolom az F a CD meghajtó lemezkezelő tehát látja ergó jumper hiba lessz

de ird meg ha 2 vinyó van benne.

2014. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
egy vinyó van benne de csinált a gép újrarakás közben két partíciót úgyhogy lett egy c: meghajtóm és egy f: meghajtóm amire tette rá a win 7-et és lemezkezelőben is csak ezt a kettőt látja pedig megnéztem és jól van bekötve a meghajtó e nem érzékeli még a sajátgépbe sincs benne a d: meghajtó mintha nem is lenne lemezmeghajtó a gépben.
2014. okt. 1. 13:02
 8/14 A kérdező kommentje:
mi az az ergó jumper hiba???
2014. okt. 1. 13:03
 9/14 anonim ***** válasza:

ha a cd meghajtó és a winyó is mesterre van jumperelve

mert ugye 2 mester nem fér meg egynmás mellett de ha sata akkor nem zavarja a jumper

2014. okt. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat. ommm a cd/dvd meghajtonak kell illeszto program? ha igen akkor miloyen drivert loltsek le a meghajtotol fugg vagy btok mindegy hogy milyen?
2014. okt. 2. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!