Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a teendő, ha az Androidos...

Mi a teendő, ha az Androidos tableten valami folyamatosan pörgeti a CPU-t?

Figyelt kérdés

A folyamatost szó szerint kell érteni, az elmúlt fél órában teljesen leszívta az aksit. Akármit csinálok, akármit lövök ki, maximumon pörög a proci. Újra is indítottam, de ugyanúgy folytatja. Most töltőn van, de ha majd leveszem róla, kikapcsolt képernyővel is fél órát fog megint bírni.


Mit lehet ilyenkor tenni? Előre is köszi.


Prestigio Multipad 2 - Pro Duo 7

Android 4.1.1

Kernel 3.0.8



2014. szept. 30. 08:13
 1/6 Tengor ***** válasza:
Gyári resetet neki!
2014. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Akkumulátor menüpontnál elvileg ki kellene jeleznie, mi mennyire terhelte az akkut.
2014. szept. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:

ez a progi segít,számos funkcióji között olyat is tud hogy letilthatod a futó alkalmazásokat.

[link]

2014. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szántóvető ***** válasza:
*funkciói
2014. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm srácok, próbálkoztam ezzel-azzal. Kiderült (vagyis valószínű), hogy a gyári(!) analóg óra widget kattant be. Letöröltem a képernyőről, nyomtam egy app takarítást a launcherben, és akkor végre leesett pár százalékra a CPU használat.

:)

2014. szept. 30. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Töltsed le a Battery doctor-t! az felügyelni tudja az aksid működését, és meghosszabbítja az élettartamát! Itt van:

[link]

2014. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!