Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan újítsam fel a számítógé...

Geri2000 kérdése:

Hogyan újítsam fel a számítógépemet?

Figyelt kérdés
Van egy régi számítógépem de a mai játékok már nem futnak rajta. Miket vegyek hozzá hogy a mai játékok rendesen fussanak rajta (videó kártya, processzor, alaplap)? Nem szeretném hogy a gatyám is rámenjen, de aszt akarom hogy rendesen fussanak rajta a dolgok. Szóval mit és mennyiért?

2014. okt. 24. 13:14
 1/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"Enyi" infobol lehet memoria es tapegyseg is kel meg lehet kel atalakito ha IDE merevlemezedvan

Min. Ujonan 50-70ezer is lehet

2014. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha le is irnad hogy mit mekkora felbontasban milyen grafikan hany FPS-el szeretnel jatszani,meg hogy milyen geped van jelenleg az jo lenne..

Amugy egy mai jatekokkal valo szorakozashoz alkalmas gepet ossze lehet hozni ugy 140.000-170.000,nagyon nagy kompromiszumokkal 100.000-110.000 korul.

2014. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz nagy kompromisszum.

Ha a monitor megvan, az alapgép 100-ból kijön, ami már használható.

Ha nagyon régi a gép, túl nagy javulást ne várj pár alkatrész lecserélésével. Olcsóbban kijössz, ha kompletten összeraksz egy újat, és ez nem vicc.

Sok kompatibilitási probléma jöhet elő (pl. vennél egy jó videokártyát, de AGP-s az alaplapod, akkor serélni kell az alaplapot, de az új alaplapon már lehet, hogy nem lesz ATA csatlakozó, akkor venned kell SATA-s winchestert, vagy egy SSD-t, vszínűleg a processzorfoglalat, és a memóriafoglalat sem fog stimmelni, akkor memória, processzor csere, és lám, ki is cserélted az egész gépet).

2014. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat.. kompromisszum alatt azt ertem hogy pl. Crysis 3,AC IV meg Watch Dogs 1080p-ben.
2014. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Ma már alap a 4K?
2014. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 HUN_Sector ***** válasza:
WD 1080p-ben? Kicsit nagyok az igények. Egyáltalán, bírná azt a monitorod? (Ha a géepd régi, akkor gondolom a monitorod is, azaz a max felbontása valahol 1680*1024 körül lehet)
2014. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt ki irta?


Ha arra celzol,szerintem 1600x900 alatt nem annyira jo jatszani mint pl. FullHD-n...

Mellesleg manapsag,foleg a picit nyugatibb orszagokban szinte csak 1080p-ben jatszanak..

2014. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@HUN_Sector


Lehet nagyok az igenyeim,de egy jatek 1600x900 alatt,meden mar szerintem eleg kompromisszumosnak szamit.

(Igaz,GTX 770-em van amivel nem igazan ismerem azt a szot hogy kompromisszum,max elsemitas lejebb vetele Crysis 3-ban.

2014. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HUN_Sector ***** válasza:

Hát... akkor ízlelgesd a gépigényeit :)

[link]


Olcsón 1080p-ben, maxon nehezen lehet olyan gépet összerakni, ami így viszi.

2014. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem is mondtam hogy olcsón kéne gép ami még el is visz maxon,azt írtam hogy nekem mi számít már erős kompromisszumnak :)
2014. okt. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!