Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valakinek van ilyen egere? Mi...

Valakinek van ilyen egere? Mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

ez kopik? elkopik?

Vettem egy gamer egeret: Trust GXT 25 800/2000dpi-re képes egész jó a kialakítása és sok funkciója van duplakatt stb 1400-1500 volt olcsóbb mint egy x710, de ennek a talpa nem cserélhető, és hát nem olyan vastagok a talp részei olyan átlagosak.. na az lenne a kérdésem hogy ez ha elkopik akkor mi van? Vagy ez nem kopik úgy? 1,5mm esek lehetnek



#minőség #erősség #kopás élettartam
2014. nov. 8. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kopik. Tavaly tél óta van egy ilyenem.
2014. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már megvetted, akkor mindegy.

A talpa még nem kopott el fél év alatt, de nem az a gond, hanem az oldalán levő burkolat, ami nagyon csúnyán koszolódik és lekopik.

2014. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, eddig rosszat nem olvastam róla igazából csak erre voltam kíváncsi! am x710et is már 4ért lehet vásárolni, igaz az az egér rugalmasabb de szerintem ez is tartja könnyen a lépést vele!
2014. nov. 8. 17:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Van aki egérpadon gémel? :D
2014. nov. 8. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én simán fa asztalon. :)
2014. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azon. De csak a kényelem miatt. :)
2014. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A talpa vékony és ragasztott.

Mindegy, az a lényeg, hogy ha még nem vetted meg, akkor ne vedd meg.

2014. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!