Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek az új videókártyám...

Szerintetek az új videókártyám lehet hibás, vagy gyenge a tápom?

Figyelt kérdés
Minap vettem egy MSI R9 270X kártyát. Bármilyen játék elindítása után (egy pár másodpercig megy maga a játék) elfeketedik a képernyő az alábbi szöveggel: "A képernyőillesztő nem válaszolt és utána helyreállt". Újratettem a windowst, 3 különböző catalystot próbáltam, de semmi javulás. Arra gondoltam, hogy akkor fagy le, amikor nagyobb lesz az áramfelvétel, mert a tápom nem valami erős (cooler master gx-lite 500), de a furmark és a 3dmark teljes terhelés mellett fut, akadás nélkül. Mi lehet a hiba oka? Nem akarok venni egy nagyobb tápot, amíg nem biztos, hogy az a baj. A tápom tesztben elvileg nagyobb fogyasztású kártyával is megbírkózik, ezért nem értem.

2014. nov. 18. 21:04
 1/2 mate1996 ***** válasza:
2014. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Holnap megpróbálom az előző kommentben leírtakat, de nekem nem random, hanem csak játékok közben jön elő a hiba, ráadásul új a kártya. Viszont ott is írják a tápot.
2014. nov. 18. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!