Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépe amikor bekapcsol...

A számítógépe amikor bekapcsolnám állandóan pityog, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
élőször egy játéknál jelentkezett az hogy lefagyott a játék, kilépett és amikorviszakapcsoltam volna felporogtek a ventik de ezután elkezdett nagyon gyorsan pittyegni és kikapcsol és ezt csinálja amig le nem kapcsolom a tápot. na ugyanezt eljátszotta mégegyszer. ezután vártam rá vagy 2-3órát, bekapcsoltam, és csak neteztem és hirtelen kék halált kapott azota ugyan csak pittyog és nem kapcsol be! tegyük hozzá hogy ez nem egy olcsó gép és igaz már 1 éves de ilyen hamar hardveri problémái lennének?? előreis köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 28. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányat csipog?
2014. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na ezt már próbáltam megszamolni de olyan gyors és olyan sok hogy lehetetlen!!!
2014. nov. 28. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
vedd fel valami hangrögzítésre alkalmas eszközzel, és próbáld visszahallgatni. Hogyan érted hogy pityeg majd kikapcsol, amíg le nem kapcsolod a tápot? Pityeg, kikapcsol, majd bekapcsol, pityeg, és kikapcsol, majd újra? Valamilyen hardveres probléma van, a pityegések számából lehet következtetni hogy melyik komponenssel van hiba.
2014. nov. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig szinte biztos a hardver probléma, amit még tehetsz, hogy leszeded a ház fedelét ha csak nincs rajta garanciamatrica - mert akkor ne, 1 évesnél még sansznos a garancia, ha újonnan vetted, de még 2-3 évesnél is.

Aztán kiveszel egy memóriát, vissza, másikat vissza, grafikus kártyát ki, vissza, stb.

2014. nov. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 T/Z ***** válasza:

Garanciális még?

Akkor vidd vissza.


Ha nem, akkor szedd le az oldalát.

Szedd ki az alaplapból a memóriákat egyesével, lehet csak egyik ram hibás, és úgy próbáld bekapcsolni.

2014. nov. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!