Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akarja mindig formázni...

Miért akarja mindig formázni a pendrive-omat csatlakoztatáskor a számítógép?

Figyelt kérdés
Eddig talán egyszer ismerte fel rendesen, amikor megnyithattam és formázás nélkül használhattam. Most már fel sem ismeri igazán, formázni akar állandóan a Windows 7-es rendszer. Mi lehet a probléma?

2014. dec. 2. 16:48
 1/3 Tengor ***** válasza:
Vagy rossz a pendrive vagy rossz az USB "rendszer" a gépeden. Máshol jó a meghajtó? Más pendrive-okat felismer? Másik portban próbáltad már?
2014. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A bluetoothos billentyűzet és egér hibátlanul megy rajta állandóan, bár igaz, régebben a webkamerával is előfordult, hogy hasonlóan viselkedett. Kipróbáltam már az összes usb-portnál, de ugyan így reagált. Valószínűleg a pendrive a hibás...? Nem lehet, hogy a Win7 bolondult meg egy kicsit?
2014. dec. 2. 17:22
 3/3 Tengor ***** válasza:
Lehet... Próbáld ki másik gépben a meghajtót!
2014. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!