Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyil platform AMD vs Intell,...

Fuzso kérdése:

Melyil platform AMD vs Intell, illetve hogy melyik gyártó terméke lenne a legideálisabb? A lányomnak szeretnék venni laptopot az egyetemi Tanulmányaihoz.

Figyelt kérdés
120-130 ezer FT van erre a célra. Minimál követelmény a 4Gb ram,1Tb HDD, a garanciális és szerviz megbízhatóság.

#laptop #AMD vs Intell #melyik gyártó terméke #melyik platform
2014. dec. 9. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Megbízható, könyű, kifejezetten egyetemistáknak megfelelő.

2014. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Acer vagy Asus és természetesen Intel.
2014. dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első linkjénél azért figyelj, mert ahhoz csak freedos jár, szóval elég szar lenne, ha megvennéd és otthon derülne ki, hogy ja, oprendszer (windows) nincs hozzá.

AMD és Intel közül mindig mindenre intel. Nekem HP noteszgépem van, de ezt nem ajánlom, elég gagyi műanyag a háza, recseg-ropog, nagy, nehéz. A nővéremnek Dell gépe van, az egy fokkal keskenyebb (nincs numerikus billentyűzete) meg masszívabb a háza. Szerintem az 1tb hdd fölösleges.

Nem írtad, mit fog tanulni a lányod, szerintem egy egyetemista csajnak kifejezetten olyan gép lenne ideális, ami ha akarja laptop, ha akarja tablet, viszont azok jellemzően 2gb-s rammal mennek.

2014. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat. Az iskola mellett a szórakozást is hivatott lesz betölteni a készülék, az egyszerűbb játékok és multimédia + internet kapcsán.Én is az Acer és az Asus között vacilálok. Eredetileg a Lenovo-t nézegettem, de azt olvastam, hogy eléggé pocsék a szervíz háttér.


1, [link]

2, [link]

3, [link]


A fenti 3 termékre szűkítve, melyik éri meg szerintetek a legjobban?

2014. dec. 9. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!