Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a billentyűzetem,...

Elromlott a billentyűzetem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy szétszereltem a billentyűzetemet és amikor visszaszereltem NEM MŰKÖDÖTT.Azért szereltem szét, mert azt hittem, hogy az a probléma a gépemmel, pedig nem az volt.

2014. dec. 19. 21:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél újat, vagy írj lúdtollal.
2014. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
normális választ kérek......
2014. dec. 19. 21:36
 3/19 anonim ***** válasza:

Szilvásbuktát mert azt szeretem.



De amúgy nem vagyunk távgyógyítók, szedd szét újra, de immár dokumentáld a szétszedést és rakd össze megint.

2014. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Tengor ***** válasza:
#1-nek igaza van. Hacsak nem 10-en ezres érékű (nem annyi volt x évvel ezelőtt, hanem most ér annyit) klaviatúráról van szó, akkor kukázd és szerezz be egy újat!
2014. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék az #1, amúgy normális válaszhoz, hogy vond le a tanulságot abból, amit csináltál, hátha legközelebb nem követed el újra.
2014. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 T/Z ***** válasza:
Nagyjából ~ezer Ft a legolcsóbb billentyűzet mittudomén, Tescoban, ha a régit hazavágtad a szétszedéssel, vegyél egy másikat. :)
2014. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De nem veszek újat,....arra kérek választ hogy mit tehetek ?
2014. dec. 19. 21:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi a karosszékünkben ülve nem tudhatjuk, hogy te mit bangáltál el, annyi információt közöltél velünk, hogy rossz a billentyűzeted. Oké, és miben tudunk segíteni, vagy mi a kérdés? (az, hogy mit csinálj nem kérdés)
2014. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Tengor ***** válasza:
#7, arra a kérdésre, hogy mit tehetnél az a választ, hogy újat veszel. Ha nem veszel, akkor nem lesz működő billentyűzeted. Elég egyszerű helyzet.
2014. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"De nem veszek újat,....arra kérek választ hogy mit tehetek ?"

-akkor javítsd meg :)

2014. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!