Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 0,5 TB-s Maxell külső hdd-ből...

0,5 TB-s Maxell külső hdd-ből 1 TB. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Sony tv-m külső hd-ra felvesz digitális adásokat. 500 gigás külső hd-ra közölte, hogy a funkció csak formattalálás után használható. Csak korábban letöltött filmek voltak rajta (kb fél éve használtam 500 gigásként, garanciálisan annyinak is vettem) hagytam, hogy formattálja. Csakhogy - a digitális adások legkisebb hibája esetén szétesett a film, amit eluntam. Visszatettem a laptopra, Windows Wistával semmit sem tudtam vele kezdeni (comuter management, disk managemet, nyoma sem volt a külső hd-nak).

Tegnap újra próbálkoztam egy desktop Win Xp-s géppel. Ez "ismeretlen partició" 1 TB-s hd-nak látta. A gomb lenyomására rögtön kiírta, hogy (NTFS) formattálás kész. Lett egy 1 TB-s külső hd-m.

Igaz, vannak olyan "apró nyalánkságok", hogy a desktopot ezzel a hd-vel nem tudom bekapcsolni, alaplap kijelzésnél lefagy, setup sem megy (a laptoppal símán feláll a rendszer, ill. másik 0,5 TB-s Maxell külső hd-val a desktop is). A kérdés odafönt.



2014. dec. 20. 15:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldódott a "kérdés". Csak hülyén számol. Elkezdtem másolgatni rá, s egy idő óta duplán von le az 1000-ből, azaz 80 helyett 160-at. Most már csak valahogy vissza kéne állítanom, hogy újra 500-at mutasson.
2014. dec. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!